Aprašymai

Keletas video

Keletas video iš belmonto krioklių, Jiesios trigubo slenksčio ir akmenos upės.

Taigi.. Grįžinėjam iš Latvijos, mąstau, jog, na va, praplaukta užsienietiškomis upėmis, galima šiektiek pabūti namie ir pradėti intensyviai ruoštis egzaminams.. Netoli vidurnaktis. Skambinu Povilui iš Upių Labirinto - reikia atiduoti Acadiją. Trumpas dalykinis pokalbis, o tada labai viliojantis pasiūlymas - Povilas organizuoja kelionę katamaranais Austrijos kalnų upėmis, trūksta vieno žmogaus. Savaitėlę padvejoju, tačiau susgrimbu, jog tokia proga daugiau gali nepasitaikyti ir patvirtinu savo dalyvavimą.

Nusprendus, jog praktikos Lietuvos upėse jau pasisėmėme pakankamai išvykome į pirmą savo užsieninį plaukimą. Nors pirma kelionė apsiribojo tik kaimyne Latvija, tačiau išspūdžių tikrai pakako.

MiniEKO maratono proga nusprendėme truputėlį pasportuot ir prasibėgt kokią traselę. Su Tadu šį savaitgalį išbandėme senosios Varėnos-Perlojos miškus, Merkio pakrantę. Kaip pirmam prasijudėjimui maršrutas gavosi visai nieko.

Tai va, Įvyko kanojos Šventosios žygis, tikrai gavosi labai super, nors lietaus tikrai dangus nepagailėjo :)
Deja išvykome *truputėlį* vėliau nei planavome, pirmą vakarą praleidome žmonių pas ką nuomavome kanojas sodyboje:

Aplink Vilnių

Nors ir praeitais savaitgaliais neturėjau daug laiko skirti poilsiui ir kelionėms, pati geriausia išeitis - šeštadienį vakare šaut kur nors į užmiestį, ten keletą valandų naktinio žygio stiliumi pakeliauti, pastovyklaut, gamtoje išsimiegot, o sekmadienį per pusę dienos autostopu grįžti į Vilnių. Ypač vykęs žygelis - Nemenčinės-bezdonių miškais šį savaitaglį.

puslapiai: 1 2
matas AT dailyda DOT com