Duračiai

Duračiai

2007 rugsėjo 08 d.

Kadangi nebuvo ka veikti, ir šeip senokai buvom kažkur išlėkę sugalwojom nuvykti iki šveicarijos, gryžti per jonavą. Žygis vyko rugsėjo 8. Viso susidarė apie 80 km. Diena buvo graži, viskas vyko kaip planuota išskyrus apsilankymą karjere. Fotografijų nedaug, bei prastos kokybes nes turėjome tik telefona.Atvykus i karjera atsivere gana įspūdingi vaizdai. Vanduo buvo įtartinai žalios spalvos, tačiau atsirado ir drąsuolis kuris nepabūgo ir išoko paplaukiot. Gana įdomiai atrodė paukčių pėdsakai po vandeniu. Toliau tesėme kelionę link Šveicarijos.


Pakeliui aptikome dar du kaimelius - Londonas (ženkla išpradžiu perskaitėme kaip kondonas) bei Paryžius. Buvome visai netoli nuo kelionės tikslo.Šveicarijoje radome užtvanka kur pietavome, veliau nuvažiavome link buvusio dvaro, gaila tik kad apleisto. Su vietine publika bendrauti neteko todėl viskas praėjo sklandžiai. Patraukėme link Jonavos kur tesėme kelionę kitu Neries krantu, dešiniuoju. Kelias buvo kalvotas, todėl buvo sunku važiuoti, beto baigėsi vandens atsargos o buvome dar tik pusiaukėleje.


Nusprendėme sustoti ir pailsėti. Laimėj už poros kilometrų privažiavome sodybą kur papyldėme vandens atsargas šulinio vandeniu. Grįžome vėlai ,bet gerai nusiteikę. Žygio tikslai sekmingai pasiekti, beto turėjome progą išbandyti recumbentą.(tai dviratis kuriuo važiuojama "gulint").


matas AT dailyda DOT com