Taimeniai ir Virvyčia
2007 07 17

Žygis Virvyčia (kitaip dar vadinama Virvyte)

2007.07.18
Išvykimo diena jau nuspresta. Žygis prasides pirmadieni, t.y. liepos 23 dieną. Išvykimo data gali nežymiai keistis. Išvykimo laikas kolkas neaiškus nes dar nenuspresta kokia transporto priemone keliausim. Atvykimas mašina gali tapti keblus nes trys ekipaza, o gal ir daugiau, netilptu. Bandysime keliauti autobusu, tačiau reikia išsiaiškinti maršrutus bei laiką. Informacijos papyldimas artimiausiomis dienomis.

2007.07.17

Šiuo metu neaišku ar būten čia vyks žygis, laikas taip pat nėra tikslus. Žygis planuojamas paskutinei liepos savaitei. T.y. Liepos 23-29 d. Planuojama atvykti traukiniu, juo taip pat ir išvykti. Atstumas nuo upės iki stotelės apie 2-3 km. Taip pat yra du startinio pukto variantai. Pradeti nuo Dūseikių ir baigti Viekšniuose, arba pradėti nuo Biržuvėnų ir baigti tenpat. Galimas ir velesnis žygeivių prisijungimas. T.y. vieni pradeda nuo Biržuvenu ir priplaukus Pateklos intaka prisijungia kiti. Nuo Biržuvenų iki Pateklos intako apie 2-3 dienos neskubant.

 

Žemiau aprašytas plaukimo variantas nuo Dūseikių:

Atvykus i Dūseikių stotelė daiktus (įskaitant ir baidares) teks neštis 2,5 kilometro iki artimiausio vandens telkinio. Susidejus baidares ir daiktus kelione pradėsim kairiuoju Virvytės intaku Patekla. Kadangi neaiškus atvykimo laikas, nakvynės vieta taip pat neaiški. Atstumas nuo pradinio taško iki kelionės galo apie 55 km, galbūt ir daugiau. Žygis užtruktu apie 2-3 dienas laikant tempa.
Žygis Baigiamas Viekšnių miestelyje. Susipakuojame daiktus, baidares, sedame i traukinį ir namo.

Upės žemelapiai: Pirmas, Antras, Trečias, Ketvirtas.Žemiau aprašytas plaukimo variantas nuo Biržuvėnų:

Plaunuojama atvykti mašina iki Biržuvėnu, susideti daiktus, baidares, galbūt apžiūrėti miestelį kadangi tai viena iš seniausių žemaitijos gyvenviečių. Virvyčios krante stūkso piliakalnis vadinamas koplytkalniu, jos vingyje buvusio dvaro parkas. Viską susitvarkius pajudam upe. Kadangi atvykimo laikas neaiškus, nakvynes vieta taip pat neaiški. Pateklos intaka pasiektume po 2 dienų. Ten prisijungtu grupė keliaujanti nuo Dūseikių. Toliau kelionę tęstume kartu.Žemėlapis atvykimuiPapildomi Geografiniai žemėlapiai: Penktas, Šeštas.

Žygiui būtiniausių daiktų sąrašą galite rasti čia.

Paaiškėjus žygio detalėms informacija bus papildyta. Kontaktinis e-mail Matas_AT_Dailyda_DOT_com

matas AT dailyda DOT com